ÖVRIGT / Diverse / Papperskorgar 10695053
*
nr 1069 5053
Papperskorgar
2 st, 1950-tal, metall
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:38:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 20:09:49
1
300 kr
13/11 11:45:33
2
Vinnande bud
14/11 20:31:33
3
500 kr
14/11 20:31:33
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: metall papperskorgar
-
7114 Ask
med lock, Lack med pärlemo. Längd: 35 cm, djup: 26..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:51
-
7259 Barnvagn
modell äldre
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:40
-
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:55
-
7025 Ishink
Husqvarna, plast, 1950-tal. Höjd: 19 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:54
-
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:52
-
7248 Kakfat
på fot, glas och metall. Diameter: 28 cm, höjd: 23 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:26
*
Papperskorgar
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5053
Papperskorgar
2 st, 1950-tal, metall
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 20:09:49 | 1 | 300 kr |
13/11 11:45:33 | 2 | Vinnande bud |
14/11 20:31:33 | 3 | 500 kr |
14/11 20:31:33 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: metall papperskorgar
-
7114 Ask
med lock, Lack med pärlemo. Längd: 35 cm, djup: 26..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:51 -
7259 Barnvagn
modell äldre
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:40 -
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:55
-
7025 Ishink
Husqvarna, plast, 1950-tal. Höjd: 19 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:54 -
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:52 -
7248 Kakfat
på fot, glas och metall. Diameter: 28 cm, höjd: 23 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:26